Novinky

Letní Paramount MAX kino startuje koncem června

Čtvrteční večery budou v průběhu celého léta na střeše Centra Černý Most opět patřit filmům. Oblíbené Paramount MAX kino letos startuje již 29. června, a to tematicky. Děti ke konci školního roku odmění promítáním filmu Ježek Sonic, ke kterému bude navíc celé odpoledne v prostorách nákupního centra připraven zábavný program. 

Následujících devět večerů pak bude patřit filmovým novinkám i oblíbeným evergreenům. Že život v záři reflektorů na přehlídkových molech se může rychle změnit v boj o život, předvede Derek Zoolander.Ben Stiller bude v jednom z dalších večerů své nastávající dokazovat, že Fotr je lotr.Na návštěvu z jiné planety dorazí Transformers. S jedním z autobotů se návštěvníci nákupního centra dokonce budou moci po celý července v nákupní pasáži vyfotit.

Opálení a svalnatí strážci pořádku na písečných plážích se předvedou v Pobřežní hlídce. Tom Cruise dorazí na plátna ještě dvakrát – nejprve v loňském trháku a pokračování jednoho z nejoblíbenějších filmů všech dob Top Gun: Maverick, podruhé v oblíbené klasice Vanilkové nebe. Další hit, který se loni promítal v kinech, Ztracené město, nabídne zábavnou akční podívanou se Sandrou Bullock a Channingem Tatumem. Poslední srpnový čtvrteční večer pak bude opět patřit dětem, které se s prázdninami rozloučí se snímkem Ježek Sonic 2.

Promítání letního kina, za kterým stojí kanály Paramount Network a Prima MAX, i letos doplní stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.

 

paramount max kino 2023 program

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social