O nás

Jsme parta mladých nadšenců, kteří mají rádi filmy. Proto je kino naším druhým domovem. V létě, kdy je venku krásné počasí, je ideální zkombinovat kinematografii s letní atmosférou, chlazeným pivkem nebo točenou malinovkou. Posedět pod širým nebem s přáteli a podívat se znovu na starší kousky, nebo zhlédnout alternativní artové snímky. Proto jsou letní kina naší jasnou volbou.

V minulých letech vzniklo mnoho letních kin. Některá po letech znovuotevřená, některá zcela nová. Doposud v této kategorii chyběl přehled a jákesi informační centrum, sloužící jako rozcestník letních kinozážitků.

Proto vznikl tento web. Zde naleznete kompletní seznam všech pražských letních kin (vč. kinobusu) jejich adresu, vstupné, kino program, trailery a popisy jednotlivých filmů. Žebříček nejoblíbenějších filmů podle Vašeho hlasování, nejsledovanější filmy, nebo i kinomapu.

  • kompletní seznam všech letních kin v Praze
  • kompletní přehled filmů, které můžete vidět v letních kinech
  • detailní informace o každém promítaném filmu
  • trailery na všechny filmy z letních kin

Náš tým

Wiki‬&

filmový nadšenec

wikiAhoj jsem Wiki&, zakladatel této stránky a zájmové skupiny nadšenců pod názvem Campus#4. Zajímám se o technologie, vědecké obory na akademické úrovni, nebo se rád kreativně vyžívám v oblasti audiovizuální produkce, hudby, nebo kresby. Nejčastěji v Campus#4 vymýšlíme různé video projekty, pracujeme na našich vynálezech, provádíme vědecké experimenty, nebo pořádáme různé volnočasové aktivity (výlety, společenské večírky, kulturní akce, herní či filmové večírky).

Mailo

filmový nadšenec, web developer, grafik, design

wikiAhoj, jmenuju se Mailo. Mezi moje hlavní životní skillz patří programování, grafika a webdesign, kterým se věnuju už neuvěřitelných 18 let. Již několik let pracuji pro společnost, ve které se starám o produkci magazínu od prvního návrhu článku až po samotnou distribuci. Co mě však skutečně naplňuje a co dělám nejraději je právě programování, grafika a webdesign. Mé zájmy jsou technika, programování, počítače, internet, film, hudba, sport, architektura a vesmír.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social