Seznam herců a režisérů

Florian David Fitz

Herec / Režisér
Sdílet:

Osobní informace

  • Jméno: Florian David Fitz
  • Datum narození: 20, lis 1974
  • Země: Mnichov, Bayern, Západní Německo
Social:

Životopis

V roce 1996 odjel do Bostonu a začal se věnovat studiu herectví a zpěvu, nejprve hrál v divadle. Jeho rodiče vlastnili hotel v Mnichově. Ve filmu a v televizi je od roku 1999. Pro mladší publikum je známý díky tomu, že nazpíval písně k disneyovském filmu Tygrův příběh. Chtěl se vyvarovat zaměnění s německým hercem Florianem Fitzem, a tak si vybral jako druhé jméno David.

V říjnu 2009 se objevil ve filmu Mužská srdce spolu s Tilem Schweigerem a Christianem Ulmenem. Ve filmu Vincent jede k moři ztvárnil hlavní roli a taktéž k němu napsal scénář. V letech 2008 až 2011 si zahrál jednu z hlavních rolí v seriálu Deník doktorky. V roce 2011 se znovu setkal s Tilem Schweigerem ve filmu Srdce mužů... a jedna opravdová láska.

Rok 2012 znamenal jeho režisérský debut, a to komedii Ježíš mě miluje, kde i hrál. Film byl adaptací stejnojmenné knihy od Davida Safiera. Ve stejném roce nadaboval do němčiny postavu Jacka Frosta ve filmu Legendární parta. V roce 2016 se režíroval film Nejkrásnější den a taktéž si v něm zahrál hlavní roli.

Tuto osobnost můžete vidět v letních kinech ve filmech

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social

Search