Seznam herců a režisérů

Melissa McCarthy

Herečka
Sdílet:

Osobní informace

  • Jméno: Melissa McCarthy
  • Datum narození: 26, srp 1969
  • Země: Plainfield, Illinois, USA
Social:

Životopis

Melissa McCarthy byla nominována na Oscara za svou roli Megan v celosvětovém komediálním hitu Ženy sobě. Film režíroval Paul Feig a produkoval ho Judd Apatow. Byla za tuto roli také nominována na ceny BAFTA, Critics' Choice a SAG a získala za ni MTV Movie Award v kategorii Komediální výkon roku. McCarthy má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a obtisk její ruky a nohy v betonu je k vidění před budovou TCL Chinese Theatre.

McCarthy se před nedávnem objevila ve filmovém hitu Špion režiséra Paula Feiga, za který získala cenu People's Choice Award v kategorii Nejoblíbenější komediální herečka, a byla za něj také nominována na Zlatý globus a na cenu Critics' Choice. V roce 2014 si zahrála po boku Billa Murrayho ve filmu Miluj soused svého, za který byla nominována na cenu Critics' Choice, a ve filmu Tammy, ke kterému také společně se svým manželem, hercem a scenáristou Benem Falconem napsala scénář. Falcone film také režíroval. Za tuto roli získala cenu People's Choice Award. Mezi její předchozí filmy patří například Drsňačky se Sandrou Bullock pod režijním vedením Paula Feiga, snímek Z cizího krev neteče s Jasonem Batemanem, film Čtyřicítka na krku v režii Judda Apatowa a snímek Todda Phillipse Pařba na třetí. McCarthy se nedávno objevila také ve filmu The Boss, ke kterému opět napsala společně s Falconem scénář a ten film opět režíroval.

Dále má na svém kontě také filmy Záložní plán, Pod jednou střechou, Pěkně hnusný lidi, Každý má svůj sen, Devítky, Bílý oleandr, Pumpkin a Go v režii Douga Limana. Kromě toho si zahrála v krátkém filmu Johna Augusta God roli mladé ženy, která se po telefonu baví a poté krátce pohádá s Bohem. Objevila se také ve filmu Život Davida Galea s Kevinem Spaceym.

Tuto osobnost můžete vidět v letních kinech ve filmech

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social

Search