Seznam herců a režisérů

Christa Théret

Herečka
Sdílet:

Osobní informace

  • Jméno: Christa Théret
  • Datum narození: 25, čvn 1991
  • Země: Paříž, Francie
Social:

Životopis

Christa Theret se narodila 25. června 1991 v Paříži. Svoji filmovou kariéru nastartovala již ve čtrnácti letech pod režijní taktovkou známého režiséra Costy-Gavrase v thrilleru Couperet (2005), kde se zhostila role filmové dcery José Garcii.

Tato role ji nastartovala do dvou divácky úspěšných snímků pro mladistvé, nejprve ve filmu Et Toi, T´Es Sur Qui (2007), jenž byl dokonce uveden na Festivalu v Cannes a následně především ve Francii divácké rekordy trhající LOL (Laughing Out Loud) (2009), v němž ztvárnila hlavní roli středoškolačky Loly, která bojuje s prvními láskami a svojí matkou v podání Sophie Marceau.

V roce 2010 si Christa Theret nemůže stěžovat na nevytíženost. Střihla si roli v jednom dílu televizního seriálu Au Siecle de Maupassant: Contes et Nouvelle du Xixeme Siecle, poprvé se objevila v hororu, a to konkrétně ve snímku Le Village des Ombres, dále v televizním filmu Le Mariage de Chiffon či v nejnovějším díle světoznámého režiséra Bertranda Bliera Le Bruit des Glacons.

Díky úspěchu LOL se Christa Theret rozhodla zanechat studií a věnovat se výhradně filmu. Vzhledem k tomu, že se jí nabídky jen kupí, můžeme se těšit do budoucna na spoustu dalších rolí této talentované herečky.

Tuto osobnost můžete vidět v letních kinech ve filmech

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social

Search