Novinky

UPC MAX kino zahájí promítáním pohádkové komedie Anděl Páně 2

Střecha Centra Černý Most se opět promění v letní UPC MAX kino, které bude diváky bavit projekcemi deseti českých hraných i animovaných filmů za loňský rok zdarma. Sérii deseti čtvrtečních večerů odstartuje 22. června pohádková komedie Anděl Páně 2. Úvodní promítání bude slavnostně zahájeno ve 20.30 za přítomnosti známých tváří a zástupců organizátorů a partnerů, kteří se na letním kině podílejí.

upc max kino 2017 2Ve veřejném hlasování mohli diváci do 31. května vybrat 10 filmů z těch, které byly nominované na Českého lva od členů České filmové a televizní akademie za rok 2016. Prima MAX je tematický filmový kanál, který svým působením přesahuje televizi a podílí se na organizaci vlastního eventu. Jsme velice rádi, že prostřednictvím druhého ročníku UPC MAX kina můžeme podpořit bohatou českou filmovou tvorbu loňského roku, a představit tak 10 nejlepších filmů veřejnosti zdarma,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Od zahájení promítání bude opět probíhat hlasování o divácky nejúspěšnější český film roku 2016, který následně získá MAX cenu 2016.


 

upc max kino 2017 3
Úvodní UPC MAX kino bude slavnostně zahájeno ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social