Novinky

Prima pro vás připravila unikátní letní UPC MAX kino

Filmový kanál Prima MAX vám přináší nejen filmové pecky na svých obrazovkách, nyní si pro vás připravila i vymazlené filmové večery na střeše nákupního centra Centrum Černý Most! Od 23. června, kdy proběhne slavnostní zahájení UPC MAX kina za účasti oblíbených herců a tvůrců, budou čtvrtky patřit těm nejlepším českým filmům loňska. Přijďte si užít filmové večery se skvělou atmosférou na MAX a vyberte nejlepší film, který získá divácké ocenění MAX Cena 2015.

Unikátní projekt letního kina nabídne od 23. června do 25. srpna deset z nejlepších filmů uplynulého roku.

Prima vám UPC MAX kino na střešním parkovišti Centra Černý Most díky spolupráci se CineStarem a Centrem Černý Most přinese zadarmo! Finálovou desítku filmů z celkových padesáti snímků roku 2015 vybrala odborná porota složená z těch největších osobností české kinematografie a filmového světa.

Na základě jejich výběru se tedy můžete těšit nejen na koprodukční filmy televize Prima, ale i další kvalitní snímky.

Slavnostní zahájení bude moderovat Libor Bouček. Každé projekci bude od 19.30 předcházet autogramiáda herců a tvůrců promítaného snímku, kteří se s vámi poté podělí o zážitky ze vzniku filmu. Samotné promítání vyvrcholí spolu se západem slunce po 21. hodině.

Každý film budete moci ohodnotit. Ten nejlepší film získá diváckou filmovou MAX Cenu 2015 a vy získáte vstupenky do CineStaru na nejnovější filmové trháky a spoustu dalšího.

Tuto jedinečnou cenu navrhne mladý talentovaný designer Vladimír Staněk, který coby hlavní návrhář mužského oblečení a doplňků stojí za úspěšnými kolekcemi značky Pietro Filipi. Časopis Forbes ho navíc letos zařadil mezi 30 nadějných Čechů pod 30 let.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social