Barry Seal: Nebeský gauner

Barry Seal (Tom Cruise) pracuje jako pilot dopravního letadla a rutina amerických vnitrostátních letů ho čím dále víc ubíjí. I proto nadšeně skočí po nabídce „náhodného kolemjdoucího“, z něhož se vyklube agent CIA (Domhnall Gleeson), aby pilotoval pod záštitou tajných služeb. Barryho čekají sexy přelety nad základnami kolumbijských narkobaronů, ze kterých pořizuje bohatou fotodokumentaci, nutnou pro boj s drogovými kartely. Jenže proč létat takhle naprázdno, když se můžete spojit i s protistranou a kromě fotek pro CIA vozit do Ameriky i drogy? A proč se zároveň nestát informátorem DEA (Národní agentura pro boj s drogami), která má v oblasti také své specifické zájmy? A proč se rovnou nezapojit do jedné z největších tajných operací, které kdy americká vláda posvětila? Barry to prostě hraje na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle. Už dávno se přestal nudit. Má krásnou ženu, topí se v penězích a vůbec si nepřipouští, co se stane, až se tenhle domeček z karet zhroutí. A on se jednoho dne zhroutí.

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 19-09-2023 20:00
Vstupné zdarma
Uvidíte v letním kině
Hostivař
Hornoměcholupská 750/115
Hostivař

Tento film promítá letní kino Hostivař

Nápad postavit si vlastní pivovar s restaurací a zahrádkou se objevil v září 2011. V únoru 2013 už uvařili první várku piva a pro velký úspěch si to celé ještě jednou zopakovali v roce 2017 s Hostivarem H2.

Oba pivovary stojí na hranici Hostivaře a Horních Měcholup. Místo spojuje místní obyvatele s přespolními, mladé se staršími, sportovce s intelektuály a občas dokonce i slávisty s klokany. I proto dlouhodobě podporují různá místní zájmová sdružení a sportovní kluby.

Na letní kino na H2 se můžete těšit již od června! Letos si pro Vás připravili celkem 11 filmových večerů. Promítat se bude každé úterý od 6. června – 29. srpna vždy od 20 hodin za příznivého počasí.

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social