#annaismissing

Anna, influencerka známá svým provokativním obsahem, se na sítích tajemně odmlčí. Když patnáctiletá Nina najde fotku polonahé Anny v mobilu svého táty, rozhodne se ji vypátrat. Sled dalších událostí změní život jak Nině, tak její rodině. Thriller #annaismissing je volným filmovým pokračováním úspěšného seriálu #martyisdead ověnčeného International Emmy Award 2020.

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 26-07-2024 21:30
Vstupné 100.00 Kč
Uvidíte v letním kině
u Keplera
Keplerova 215/14, 118 00 Praha 1-Hradčany, Česko
u Keplera

Tento film promítá letní kino u Keplera

Letní filmová scéna v režii Prahy 6 funguje již pátým rokem a vznikla jako projekt participativního rozpočtu Nápad pro Šestku, o kterém rozhodli obyvatelé městské části. V roce 2017 to byl jen "Nápad pro Šestku", který jsem tehdy přihlásila do participativního rozpočtu a dnes kino patří mezi zajeté letní filmové scény. Jsem ráda, že i letos kino provozuje Dlabačov. Záměr byl na Šestce vybudovat komunitní kino, což se zatím skvěle daří," uvedla zakladatelka Letního kina u Keplera a zastupitelka Martina Kaňáková.

Občerstvení je zajištěno ve spolupráci s Pivovarem Kladno Kročehlavy a nabídne jednoduchý koncept bistra s dobrým pivem, kvalitním vínem a nealkem (bio limonády Karásek). K zakousnutí budou v nabídce brambůrky, tyčinky a také quiche z Bistra Klecánky. Nápoje se budou podávat v zálohovaných kelímcích.

Promítat se bude v červnu a v červenci v pátek a v sobotu od 21:30, v září vždy v sobotu od 21:00 nebo dle aktuální světelné situace. Na místě jsou k dispozici židličky, lehátka a deky. Pro návštěvníky budou připravena dvě mobilní WC. VSTUPENKY jsou v prodeji online přes GoOut i na místě. Cena vstupenky je 100 Kč.

100.00 Kč

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social