Sladký život

Hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka) je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly. Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet..

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 10-07-2024 20:00
Vstupné 140.00 Kč
Uvidíte v letním kině
Komunitní Centrum Jasoň
Putimská 716/4, 142 00 Praha 4 - Libuš
Komunitní Centrum Jasoň

Tento film promítá letní kino Komunitní Centrum Jasoň

Komunitní centrum Jasoň je místem pro celou rodinu, kde se lidé různého věku mohou potkávat a obohacovat se. V budově je ateliér, cvičebna, společenský sál, atrium a letní scéna, Montessori mateřská škola Vyšehrádek a kavárna Café Jasoň./p>

Od června do konce září probíhá v areálu i oblíbené letní kino.

V místě se nachází také kinokavárna, kde lze zakoupit nápoje či jiné občerstvení, které je možné konzumovat také při promítání.

V případě deště se promítá v sále.

140.00 Kč

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social