Prokletý ostrov

Detektiva Teddyho Danielse (Di Caprio) a jeho kolegu Chucka Auleho (Mark Ruffalo) přivedlo na prokletý ostrov Shutter pátrání po šílené vražedkyni jménem Rachel Solando (Emily Mortimer), která zmizela ze své cely ve vězeňské psychiatrické léčebně Ashecliffe a kdesi se úspěšně skrývá. Píše se rok 1954 a Amerika se dosud nevzpamatovala z následků Druhé světové války a navíc přežívá v permanentní paranoii domnělého i skutečného komunistického ohrožení. Daniels je učebnicovou obětí téhle doby. Válečný veterán stále vzpomíná na prožité hrůzy a navíc se musí vyrovnat se smrtí manželky. Až by se dalo sarkasticky říct, že v rámci vyšetřování dorazil na správné místo. Jenže na tomhle ostrově něco smrdí a zkušený detektiv to instinktivně vycítí. Například je přesvědčený o tom, že léčebné metody, které zdejší lékaři vedení doktorem Johnem Cawleym (Ben Kingsley) aplikují na pacienty, nejsou zcela v souladu s Hippokratovou přísahou. Druhou stranou mince je ale otázka detektivovy příčetnosti, jež je vlivem traumatických prožitků z minulosti a poměrně děsivé a skličující přítomnosti vystavována čím dál větším otřesům.

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 19-07-2024 21:00
Vstupné 310.00 Kč
Uvidíte v letním kině
Sunset Cinema
Na Pankráci 86, Nusle, 140 00 Praha-Praha 4, Česko
Sunset Cinema

Tento film promítá letní kino Sunset Cinema

Užijte si letní kino se vší parádou. Na střeše OC Arkády je pro filmové nadšence zpřístupněna pohodová zóna Sunset Cinema s lehátky a sedacími vaky, na kterých si kromě vybraného filmu vychutnáte i občerstvení či vodní dýmku zvanou shisha. Sezóna startuje 20. května 2023!

Promítat se budou především letní komediální trháky, nebude chybět ani romantika jako trám a filmy pro děti. A doma v koutě nenechávejte sedět ani domácí mazlíčky. Ti jsou v kině také vítaní.

Filmy se vysílají vždy v originálním znění a s českými titulky. Celkem je v kině 108 míst k sezení.

Dobré vědět: Pokud bude chladno, zahřejete se dekami a horkým čajem.

310.00 Kč

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social