Ďábel nosí Pradu

Absolventka práv Andrea Sachsová zvaná Andy by se chtěla stát novinářkou. Jako průpravu chce vzít na rok místo ve vydavatelství Elias-Clarke. Tady vydávají i proslulý módní časopis Runway, v jehož čele stojí chladná a obávaná Miranda Priestlyová. Už v den, kdy se přijde představit, si Andy všimne, že se před ní třesou všichni zaměstnanci, zejména asistentka Emily Chaltonová, která právě povýšila a šéfka za ni hledá náhradu. Mirandě nepadne do oka Andyino oblečení a jedná s ní zvysoka: dívka se domnívá, že ji nechce přijmout, a odchází. Na poslední chvíli si to ale Miranda rozmyslí. Andy nastupuje na místo asistentky a zpočátku jí všechno připadá jako zlý sen: nikoho nezná, nic nestíhá, pokud se jí někdy něco podaří, Miranda zůstává chladná, a pokud něco zkazí, dostane vynadáno. Šéfka ale požaduje, aby jí byla kdykoli k dispozici, a Andy začíná zanedbávat své přátele včetně Nata, se kterým žije. Zato se seznamuje s ikonami světa módy a potkává i slavného novináře na volné noze Christiana Thompsona, který se jí hned začne dvořit... Nigel, nejbližší spolupracovník Mirandy, jednoho dne vybere Andy jiné oblečení, ve kterém ji nikdo nepozná. a s oblečením jako by stouplo i její sebevědomí. Miranda si jí poprvé skutečně všimne a práce jí jde hned lépe od ruky. Občas se ještě sice dopustí nějakého faux pas, ale kupodivu vyhazov nenásleduje. Miranda ji ale zkouší dál: když odjíždějí její dvojčata k babičce, přejí si ještě nevydaný díl Harryho Pottera a Andy ho má obstarat. Nakonec jí pomůže právě Thompson. Zdá se, že i sama Miranda je překvapená faktem, že její druhá asistentka úkol zvládla. Zato Andyin vztah s Natem trpí. Vše vyvrcholí v den, kdy Andy nepřijde na oslavu jeho narozenin, protože musí doprovázet Mirandu na večírek. Nata se tato událost velice dotkne a zdá se, že jejich vztah je v troskách... Pak Miranda oznámí Andy, že ji s sebou vezme na přehlídku do Paříže. Na tento každoroční vrchol sezony se ale už rok těší Emily, která kvůli tomu podstupuje všelijaké diety. Andy je zděšená představou, jak bude zklamaná, odmítnout ale nedokáže. Emily vzápětí ve spěchu spadne pod auto a má zlomené nohy, takže by stejně nemohla jet. Na Andy se ale velice zlobí. V Paříži Andy září a své šéfce pomáhá ze všech sil. Nigel jí oznamuje, že se brzy stane společníkem výrobce módních doplňků Jamese Holta. Miranda prý už o tom ví – sama ho doporučila. Andy jde na romantickou večeři s Christianem a skončí s ním v posteli. Ráno jí mladý muž oznámí, že šéf vydavatelství Irn Ravitz má v úmyslu Mirandu vyhodit a na její místo dosadit mladou Francouzku Jacqueline Folletovou..

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 10-07-2024 21:00
Vstupné 199.00 Kč
Uvidíte v letním kině
M Lounge Cinema
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov
M Lounge Cinema

Tento film promítá letní kino M Lounge Cinema

M Lounge Cinema přináší do OC Westfield Chodov jedinečný zážitek pro filmové nadšence a milovníky relaxace pod širým nebem. Ve spolupráci s oblíbeným kinem a stylovým zařízením pro odpočinek, bude na střeše tohoto nákupního centra otevřeno letní kino, které nabídne nejen kvalitní filmy, ale i příjemnou atmosféru a možnost užívat si večery ve společnosti přátel. M Lounge Cinema je otevřeno každým rokem a to v teplé letní sezóně.

Střecha OC Westfield Chodov se na léto promění v oázu pro filmové fanoušky. Každý den budou promítány aktuální hity, klasické filmy a oblíbené snímky pro celou rodinu. Díky moderním promítacím technologiím a kvalitnímu ozvučení se diváci ponoří do magie filmového světa, a to přímo pod hvězdami.

Co by to bylo za letní kino bez relaxace a odpočinku? OC Westfield Chodov si klade za cíl nabídnout nejen skvělý filmový zážitek, ale i příležitost ke klidnému posezení a relaxaci. K tomu bude na střeše k dispozici také několik míst, kde si návštěvníci budou moci vychutnat vodní dýmky v různých příchutích. To vše vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, která propojí filmový svět s relaxačním prostředím. Vodní dýmku si můžete také objednat k filmu a spojit tyto dvě skvělé věci dohromady

Letní kino s vodní dýmkou na střeše OC Westfield Chodov nenabízí jen zábavu pro mladé, ale je ideálním místem i pro rodinné výlety. Děti i dospělí si mohou vybrat z pestré nabídky filmů a společně si užít teplé letní večery plné dobrodružství a smíchu.

Přijďte si užít nezapomenutelné filmy, relaxující atmosféru a skvělou společnost. Ať už jste filmovým nadšencem nebo prostě hledáte místo pro odpočinek s rodinou a přáteli, OC Westfield Chodov má pro vás připravený nezapomenutelný letní zážitek.

199.00 Kč

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social