M Lounge Cinema

M Lounge Cinema přináší do OC Westfield Chodov jedinečný zážitek pro filmové nadšence a milovníky relaxace pod širým nebem. Ve spolupráci s oblíbeným kinem a stylovým zařízením pro odpočinek, bude na střeše tohoto nákupního centra otevřeno letní kino, které nabídne nejen kvalitní filmy, ale i příjemnou atmosféru a možnost užívat si večery ve společnosti přátel. M Lounge Cinema je otevřeno každým rokem a to v teplé letní sezóně.

Střecha OC Westfield Chodov se na léto promění v oázu pro filmové fanoušky. Každý den budou promítány aktuální hity, klasické filmy a oblíbené snímky pro celou rodinu. Díky moderním promítacím technologiím a kvalitnímu ozvučení se diváci ponoří do magie filmového světa, a to přímo pod hvězdami.

Co by to bylo za letní kino bez relaxace a odpočinku? OC Westfield Chodov si klade za cíl nabídnout nejen skvělý filmový zážitek, ale i příležitost ke klidnému posezení a relaxaci. K tomu bude na střeše k dispozici také několik míst, kde si návštěvníci budou moci vychutnat vodní dýmky v různých příchutích. To vše vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, která propojí filmový svět s relaxačním prostředím. Vodní dýmku si můžete také objednat k filmu a spojit tyto dvě skvělé věci dohromady

Letní kino s vodní dýmkou na střeše OC Westfield Chodov nenabízí jen zábavu pro mladé, ale je ideálním místem i pro rodinné výlety. Děti i dospělí si mohou vybrat z pestré nabídky filmů a společně si užít teplé letní večery plné dobrodružství a smíchu.

Přijďte si užít nezapomenutelné filmy, relaxující atmosféru a skvělou společnost. Ať už jste filmovým nadšencem nebo prostě hledáte místo pro odpočinek s rodinou a přáteli, OC Westfield Chodov má pro vás připravený nezapomenutelný letní zážitek.