Ženy v běhu

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce, požádat o ruku. Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti. Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah..

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 15-08-2019 21:00
Vstupné 130.00 Kč
Uvidíte v letním kině
Kinoloď
V Přístavu, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Kinoloď

Tento film promítá Kinoloď

Česko - slovenská filmová plavba

Kinoloď je kino všeho druhu. V nitru zrekonstruované překladní lodi, vyrobené z roku 1925 a zakotvené v holešovickém přístavu, se nachází plátno, na kterém spatříte jak souboje gigantických robotů, tak i budoucího vítěze cannského festivalu (stačí si jen vybrat).

A co znamená "česko-slovenská filmová plavba"?

Pokud si někdy říkáte, jak vypadá současná filmová tvorba u našich sousedů; co je vlastně ve slovenské kinematografii nového, tak se to dozvíte právě na naší Kinolodi. Nebudou chybět zvláštní předpremiéry, ani diskuze (s nejen slovenskými) tvůrci.

Minimálně jednou za měsíc pro vás připravujeme i hudební program, kdy po speciální projekci bude následovat přímo žívý koncert. Pokaždé vystoupí hudebníci, kteří s vybraným filmem mají cosi společného. Předností našeho kina je totiž vyklápěcí plátno, za nímž se nachází plně vybavené pódium se špičkovým zvukem a několika druhy světel.

Na mladší diváky taktéž nezapomínáme, na ty čeká bohatý svět animace. A pro rodiče můžeme doporučit odpolední projekce BABY BIO, kdy budou mít možnost odložit své ratolesti do našeho dětského koutka, aby si v klidu užili "dospělácký" film.

Tak co? Jste připravení na plavbu?

130.00 Kč

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social